Blog

Warsztaty dla rodziców – zapraszamy w marcu!

W marcu rozpoczynamy warsztaty dla rodziców. 11 i 25 marca proponujemy Wam spotkanie i pracę nad tym, jak funkcjonujemy w domu.

W przyjaznych i klimatycznych wnętrzach Koła Gospodyń Miejskich na warszawskim Mokotowie, w starej kamienicy z ogrodem, odbędą się nasze warsztaty dla rodziców.

„Co masz zadane?”

bicycle model, stopwatch, calculator, notepads and other stationery on brown wooden table

11 marca od godziny 10.00 będziemy się zajmować odrabianiem lekcji oraz rozmowami o szkole i nauce – rodziców i dzieci. Odrabianie lekcji to wielu domach temat drażliwy i wywołujący silne emocje. Rodzice denerwują się, że muszą przypominać, pilnować i sprawdzać. A dzieci zwykle denerwują się, że rodzice… przypominają, pilnują i sprawdzają. Wszyscy mają dobre intencje, a wychodzi, jak wychodzi.

Jeśli miewacie dość zadań i wypracowań, jeśli o godzinie 23.00 orientujecie się, że na jutro potrzebna jest zielona krepina, słoik po dżemie lub drzewo genealogiczne, jeśli macie poczucie że przeżywacie Dzień Świstaka, w którym codziennie pada pytanie: „Lekcje zrobiłeś?” – to te warsztaty pomogą Wam trochę zmienić domowe popołudnia i wieczory. Na korzyść 😉

Do pracy warsztatowej zapraszamy rodzica i dziecko – jeśli chcecie przyjść większą grupą (dwoje rodziców, dodatkowe dzieci) – skontaktujcie się w celu ustalenia korzystnej ceny. Informacje o warsztatach znajdziecie w zakładce oferta i na naszym profilu na Facebooku.

Jak poprawić życie rodzinne?

7 nawyków skutecznej rodziny

25 marca o godzinie 9.00 zapraszamy na warsztaty  dla rodziców: 7 nawyków szczęśliwej rodziny Stephena R. Covey’a. To fundament szkolenia 7 nawyków (jednego z najlepszych programów szkoleniowych świata) w wersji dla rodzin.

Jak przejawiać inicjatywę, ale nie narzucać własnego zdania? Jak stawiać granice i dbać o interesy wszystkich członków rodziny? Jak się empatycznie komunikować? Jak planować rodzinne wydarzenia i mieć czas na bycie razem? Poruszymy te i inne aspekty bliskości. W ciągu 8 godzin omówimy najważniejsze kwestie dotyczące skutecznej zarządzania sobą i rodziną, porozmawiamy o tym, co sprawia kłopot, co można poprawić, jak wpływać na postawy dzieci – tak by nie przynudzać ale prawdziwie inspirować. Ten dzień to może być świetna inwestycja w szczęście Waszej rodziny.

Zapraszamy zarówno pojedynczych dorosłych, jak i partnerów (przewidujemy 20 proc. zniżki dla kolejnego członka rodziny). Będzie także okazja, by porozmawiać o wyzwaniach samotnych rodziców!

Zapisy poprzez formularz. Cena i dodatkowe informacje w ofercie i na Facebooku. Warsztaty odbędą się także w Kole Gospodyń Miejskich, ul. Madalińskiego 80 lok. 6.

Tags
Autor:

redaktorka serwisu FC EDU

Dodaj komentarz